Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

W naszej wyszukiwarce wyszukasz tylko zweryfikowane przez Kennel Club
i zarejestrowane psy rasowe z pewnym rodowodem. Kupuj bezpiecznie

< Wróć do listy ogłoszeń

Witam Państwa  Bardzo Serdecznie przedstawiam przepiękne szczeniaczki BULDOGA FRANCUSKIEGO maluchy  zaszczepione oraz odrobaczone stosownie do wieku książeczka zdrowia , Microchip ,  Metryka uprawniająca do wyrobienia rodowodu . Przepięknie umaszczone malutkie bystrzachy pełne energii i zabawy ( umowa kupna - sprzedaży ) .  
Szczenięta wychowują się wraz z małymi dziećmi .

Osobom zainteresowanym i zdecydowanym  wysyłam zdjęcia i filmiki na e-mail .

MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI WYBRANEGO SZCZENIACZKA

  WIĘCEJ ZDJĘĆ :

//kennelclub.pl/lighted-hill/galeria

Proszę o przemyślane decyzje.
Zapraszam  osoby zdecydowane .
Tel:516519231

.Pozdrawiam Serdecznie.

LIGHTED HILL

Domowa hodowla psów rasowych zarejestrowana w OGÓLNOPOLSKIM STOWARZYSZENIU PSA RASOWEGO KENNEL CLUB Jack Russell Terrier , Buldog Francuski

JACK RUSSEL TERRIER

Jack russell terrier to typowy terier – aktywny i niezwykle inteligentny. Jest odważny, przyjacielski i pewny siebie. Ten nieustraszony, skory do zabawy i towarzyski pies czasem bywa niezwykle żywiołowy, zawsze potrzebuje ogromnej ilości ruchu. Uwielbia długie spacery.

JACK RUSSEL TERRIER

Wygląd Wielkość dorosłego osobnika Suka pomiędzy 25 i 30 cm Pies pomiędzy 25 i 30 cm Waga Suka pomiędzy 5 i 6 kg Pies pomiędzy 5 i 6 kg Maść

W umaszczeniu musi dominować biały kolor ze znaczeniami czarno-podpalanymi (od jasnopłowych po kasztanowe).

Rodzaj szaty

Sierść jest gładka, szorstka lub drutowata.

Kolor oczu Jack russel terrier

Oczy są ciemne.

Opis Jack russel terrier

Jack russell terrier to wytrzymały, aktywny, zwinny pies pracujący o silnym charakterze. Ma ciało średniej długości, jest dłuższy niż wyższy. Oczy są małe, w kształcie migdałów, o bystrym spojrzeniu. Nie mogą być wyłupiaste, powieki mają ściśle przylegać do gałki ocznej. Uszy są bardzo ruchliwe, jędrne, guzikowate lub opadające. Ogon w spoczynku może opadać. Gdy pies jest w ruchu, powinien się unosić.

  Charakter jack russell terriera Czuły    

Mimo bardzo mocnego instynktu myśliwskiego pies ten jest dobrym towarzyszem, czułym i oddanym członkom swojej rodziny.

Lubi zabawę    

To prawdziwy żartowniś, który uwielbia wygłupy i zabawę z bliskimi, a zwłaszcza z dziećmi.

Spokojny    

Ten nieustraszony, żywy i dynamiczny terier nie potrafi być spokojny. Może pełnić funkcję zarówno psa pracującego, jak i psa do towarzystwa, ale jest bardzo żywiołowy, więc nie można traktować go wyłącznie jako pieska salonowego.

Inteligenty    

Jack russell jest bardzo bystry i ma ogromny potencjał zarówno jeśli chodzi o polowanie, jak i psie dyscypliny sportowe. Nie jest łatwo go wyszkolić, ale jeśli już uda nam się nawiązać współpracę, efekty są zadziwiające.

Łowca    

To zdecydowanie pies myśliwski. Ma niesamowity węch i ogromną determinację, dzięki czemu świetnie sprawdza się przy tropieniu zwierzyny. Może polować zarówno pod ziemią (lisy, borsuki, nutrie), jak i na ziemi (dziki, króliki). To świetny pomocnik myśliwego. Nie będzie jednak zabijał – został wyselekcjonowany ze względu na swój węch i szczekanie.

Strachliwy/nieufny wobec obcych    

Jack russell jest z natury przyjazny i miły. Może okazać rezerwę, jeśli wyczuje wrogość ze strony człowieka. Nigdy natomiast nie bywa agresywny ani nie gryzie.

BULDOG FRANCUSKI

Uwodziciel z uszami nietoperza

Buldog francuski to sympatyczny pies małej rasy, który za sprawą swojego ogromnego uroku i przyjaznego usposobienia przekona do siebie w mig każdego miłośnika zwierząt.

Mały a korpulentny

Buldog francuski ze swoją kompaktową i przysadzistą budową ciała sprawia wrażenie muskularnego i silnego psa. Osiąga wysokość 30 cm w kłębie i wagę od 8 do 18 kg. Szczególną uwagę zwracają na siebie duże, stojące „nietoperzowate” uszy na kanciastej głowie oraz charakterystycznie krótka kufa i ogonek. Błyszczące futro bez podszerstka występuje w przeróżnych odcieniach najpopularniejszych umaszczeń takich jak czarne, białe, kremowe czy moręgowate.

 

BULDOG FRANCUSKI

Charakter: charyzmatyczny i ugodowy

Buldogi francuskie mają nieskomplikowaną osobowość i są z natury wesołe, mądre i przyjacielskie, uwielbiają się przytulać i nie są trudne do wychowania. Cenią sobie – przez wzgląd na zadyszki, na które często cierpią – raczej krótkie spacery i praktycznie nie szczekają. Z reguły doskonale dogadują się z innymi zwierzętami, są chętne do zabaw i uważne. Poza tym uchodzą za psy kochające dzieci i nie mają potrzeby udawania się w pogoń za zwierzyną, dlatego też żyją w harmonii z kotem sąsiada czy innym domowym zwierzakiem. Wszystkie te cechy w połączeniu z rozmiarem buldoga francuskiego sprawiają, że jest on popularnym psem miejskim.

Wychowanie

Jak wszystkie dogi, tak i buldog francuski potrzebuje twardej ręki – wówczas wychowanie go nie należy do najtrudniejszych. Należy jedynie pamiętać, że decydującą rolę odgrywa tutaj konsekwencja, nie można pod żadnym pozorem ulegać urokowi tego małego uwodziciela, wówczas na pewno pies będzie wykazywał się posłuszeństwem. Nie chcesz, by Twój buldożek wskakiwał Ci do łóżka – nie możesz pozwolić wobec tego choćby na jedno małe odstępstwo od tej zasady, nawet za szczeniaka, w przeciwnym razie ciężko będzie go później przekonać do zmiany.