Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

W naszej wyszukiwarce wyszukasz tylko zweryfikowane przez Kennel Club
i zarejestrowane psy rasowe z pewnym rodowodem. Kupuj bezpiecznie

< Wróć do listy ogłoszeń

504-909-817

11 czerwca 2023 w hodowli Lisie Wzgórze przyszedł na świat miot 7 szczeniąt rasy Jack Russell Terrier. Rodzicami zostali PLUTO LEŚNA WATAHA i ANGEL RODZINNA ZAGRODA czyli Molly – Młodzieżowy Champion Polski (na wystawach sędziowanych przez sędziów z Irlandzkiego Kennel Clubu). 4 psy (szorstki, pośredni) 3 suczki (pośredni) W dniu odbioru – od 6 sierpnia pies będzie dwukrotnie odrobaczony i raz zaszczepiony. Nowy właściciel odbierze metrykę urodzenia OSPR Kennel Club, która umożliwia wyrobienie rodowodu, uprawniającego do udziału w wystawach OSPR KC. Ponadto nabywca otrzymuje książeczkę zdrowia psa z wpisami o wykonanych odrobaczeniach i szczepieniu, podpisujemy umowę kupna/sprzedaży. Każde szczenię jest oznakowane mikrochipem.
Oferowana suczka będzie mieć włos pośredni (ew. gładki, na ten moment trudne do określenia). Udzielamy wskazówek nabywcom – otrzymują je na piśmie. Do domu oprócz szczenięcia i dokumentów zabierają wyprawkę: karmę, którą pies był karmiony, miarkę, zabawkę - gryzak. Odbieramy telefony od nabywców szczeniąt i udzielamy pomocy nawet kilka miesięcy czy lat po zakupie psa. Prosimy o kontakt telefoniczny, ewentualnie o wysłanie SMSa, ale szczegóły zawsze ustalamy w rozmowie telefonicznej.
Szczenięta przyszły na świat w domu. W domu są od początku, aktualnie w salonie, przyzwyczajane do dźwięków tv, kuchni itp. Mamy dwójkę małych dzieci, psy nie obawiają się ludzi, są często brane na ręce, pielęgnowane (wycieranie, przycinanie pazurów). Zainteresowanych proszę o kontakt, chętnie udzielę informacji na temat rodziców i odpowiem na wszystkie pytania.