Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

W naszej wyszukiwarce wyszukasz tylko zweryfikowane przez Kennel Club
i zarejestrowane psy rasowe z pewnym rodowodem. Kupuj bezpiecznie

< Wróć do listy ogłoszeń

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w naszej domowej hodowli nasza suczka maści mahoniowej oraz jej reproduktor maści choco tan zostali rodzicami cudownych trojga szczeniąt.

W miocie jest : jedna suczka oraz dwa pieski :

* suczka o umaszczeniu choco tan o imieniu NESI DELLA VITA - cena 3800 zł
* piesek o umaszczeniu choco tan o imieniu NUKI DELLA VITA - cena 3800 zł
* piesek o umaszczeniu blue fawn o imieniu NUNU DELLA VITA - cena 4500 zł

Obróżki : żółta - suczka NESI / czerwona - piesek NUKI / niebieska - piesek NUNU

Do zmiany nowego miejsca zamieszkania będą gotowe już niedługo tj. od dnia 07.07.br i do tego czasu będą posiadały :

* metrykę urodzenia wydaną przez OSPR Kennel Club, który to przynależy do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej

* książeczkę zdrowia z udokumentowanymi odrobaczeniami i szczepieniami stosownie do ich wieku

* wszczepionego elektronicznego mikrochipa

* wyprawkę w postaci karmy na pierwsze dni życia po opuszczeniu hodowli

Są już po przeglądzie hodowlanym bez jakichkolwiek uwag ze strony lekarza weterynarii, który oceniał.
Szczeniaczki są zdrowe, wesołe, o krótkiej kufie z wyraźnym stopkiem, prostych plecach, grubym koścu, masywnej budowy i króciutkich ogonkach.

Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania nowych domków dla naszych nowo narodzonych szczeniąt. Jeżeli Państwo zakochali się w którymś z nich pokazanych na zdjęciach zachęcamy do rezerwacji.
Pragniemy, aby trafiły one do kochających ich właścicieli, gdzie będą również ich częścią rodziny.

KONTAKT WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY.

NIE ODPISUJĘ NA SMS-y ORAZ WIADOMOŚCI Z PORTALU OLX.

OGŁOSZENIE AKTUALNE DO CZASU ZAKOŃCZENIA PRZEZE MNIE JEGO EDYCJI.

Witaj! Przeczytaj kilka słów o naszej domowej hodowli .

Witam.

Jestem wraz z moją żoną pasjonatami psów. Posiadaliśmy już takie rasy psów jak : owczarek niemiecki, dalmatyńczyk, rottweiler oraz jamnik miniaturowy. Obecnie jedyną rasą, którą posiadamy od kilku lat jest buldog francuski. Rasa ta jest nie wymagająca dużego ruchu, bardzo przyjazna szczególnie dzieciom dla których jest najtroskliwszą niańką oraz starszym ludziom dla których staje się niekłopotliwym często jedynym przyjacielem. Buldożki są bardzo inteligentne, wrażliwe, czułe, wesołe oraz towarzyskie. Potrafią dostosować się idealnie do nastroju opiekuna. Nie okazują strachu, doskonale pełnią rolę pieska stróżującego jako bardzo czujne.

Hodowla, którą prowadzimy nazywa się DELLA VITA i należy do stowarzyszenia KENNEL CLUB.


 W małym dwupokojowym mieszkaniu zamieszkujemy wraz z naszymi czteroma " bulwinkami ". Pierwszą, którą zakupił nam nasz syn jako prezent " pod choinkę " jest czarna suczka o imieniu SINDI. W tym samym roku kalendarzowym dołączył do niej czarny samiec o imieniu BEJ. Kolejnym szczeniaczkiem, który dołączył do czarnuszków jest ruda suczka o imieniu LAYLA. Po jej jednym z licznych miotów jakie miała pozostawiliśmy sobie filigranową ciemno mahoniową suczkę o imieniu ATILA. Wszystkie wymienione suczki miały dotychczas mioty liczące kilkadziesiąt zdrowych dorodnych " bulwiątek ". Szczeniaczki po nich znalazły nowe domy w różnych miejscowościach w Polsce, a nawet w różnych krajach Europy co dla nas jest wielkim zaszczytem i wyróżnieniem oraz docenieniem naszej pracy przez nabywców, że hodowla nasza cieszy się bardzo dobrą opinią i jest znana pod względem sprzedawanych zdrowych bez wad anatomicznych maluchów. Z ich nowymi nabywcami mamy stały kontakt i zawsze w razie potrzeby służymy im radą oraz wiedzą w prawidłowym odhowywaniu malców. Wszystkie nasze " bulwiątka " są żywione wyłącznie karmą klasy super premium, która jest najwyższej jakości, a dowodem są wystawiane przez sprzedawców faktury. Regularnie dostarczamy im do jadłospisu szeroką gamę witamin oraz karm uzupełniających, które również do tanich nie należą, ale wpływają znacząco na ich kondycję i zdrowie, a także wygląd zewnętrzny.

 Nie jesteśmy hodowlą na wielką skalę, lecz ludźmi o wielkim sercu, którzy kochają tę rasę i pragniemy, aby nasze " słodziaki " miały jak największe grono sympatyków w życiu codziennym.
Wszystkie nasze buldożki są pełnoprawnymi członkami rodziny będąc zawsze w centrum uwagi i zainteresowania. Hodowla od samego początku jest pod stałą opieką jednego lekarza weterynarii o długoletnim stażu zawodowym oraz wszechstronnej wiedzy zawodowej i dużym doświadczeniu.


 POLECAMY SIĘ NOWYM NABYWCOM NASZYCH '' BULWIĄTEK '' przez kontakt na podany numer telefonu z naszej strony hodowli.